BY ATELIER CHAUSSEE DE GAND
dEZE WORKSHOP IS OffLINE TE VOLGEN IN ONS ATELIER. wil je Thuis deze workshop volgen? DIt kan online via onze workshop@home zeefdrukken boX.
Leer zeefdrukken op textiel met Atelier C(haussée de Gand).
In deze workshop komen de basisbeginselen van het zeefdrukken aan bod.
Leer al de technieken om een bedrukte tote-bag (of een stuk textiel naar keuze zoals een t-shirt, trui, …) als nieuw afgewerkt product mee naar huis te nemen.
// Wat kom je in deze workshop allemaal te weten?//
In de workshop leren we eerst een (herbruikbaar) sjabloon maken. Vervolgens leren we hoe we in meerdere kleuren kunnnen drukken. Als laatste gaan we aan de slag om de zeefdruk correct te hanteren en drukken we ons eigen persoonlijke stuk.
Katrien reikt doorheen de workshop de nodige tips en tricks aan, en zorgt voor professionele materialen en de duurzame druk inkt om tot een creatief en resultaat van hoge kwaliteit te komen. Leer bijkomstig ook goedkopere alternatieve kennen om dit bijvoorbeeld op scholen of met je eigen kinderen te kunnen maken.
De zeefdruk workshop kost 65 euro en bevat:
- warme ontvangst met hapje en drankje in Atelier C
- drie uur durende creatieve workshop
- persoonelijke begeleiding
- professionele en duurzame materialen
- een bedrukte tote-bag (of/en zelf meegebrachte stof)
- een fijne creatieve activiteit!
Katrien van Atelier C(haussée de Gand) gebruikt haar jarenlange ervaring als leerkracht beeld en decoratie om workshops te creëren, geven en organiseren . Het uitgangspunt “Leer – Creëer – Beleef” komt in elke workshop van Atelier C aan bod.
Bekijk zeker de pinterest pagina voor meer foto’s en ideetjes van deze workshop!